Ha belépsz, a Tiéd is lehet! Élj a lehetőséggel!

A Postás Szakszervezettől a Postai Világnap alkalmából a napokban egy termoszt kapnak tagjaink, ami majd a hűvös téli reggeleken sokáig jó melegen tartja a teát, nyáron pedig épp ellenkezően, a frissítő italok maradnak benne hidegek!

A bérekért, juttatásokért folytatott mindennapi tárgyalások, egyeztetések mellett arra is figyelmet és erőforrást szánunk, hogy a Postás Szakszervezet tagjainak javítani tudjunk a munkakörülményein. A kormányzati intézkedések miatt tavaly takarékoskodni kellett a fűtéssel, ezért egy meleg és puha polár felsőt adtunk nektek. Úgy láttuk a visszajelzések alapján, hogy nagyon örültetek neki.

Folytatjuk a gondoskodást! Ha november 30-ig belépsz a Postás Szakszervezetbe, hozzád is eljuttatjuk a termoszt.

Használjátok egészséggel!