Megélhetési kalkulátor - kérdőív kitöltése név nélkül

Kedves Kolléganő / Kolléga!

Szakszervezetünk pontosabb képet szeretne kapni arról, miként érinti a postás munkavállalókat a megélhetési költségek egyre gyorsabb ütemű emelkedése. A tényszerű adatok elemzése segíteni fogja szakszervezetünk bértárgyaló delegációjának munkáját. Célunk ezzel az, hogy megalapozott, tényadatokkal alátámasztott érvelési anyaggal szembesüljön a tárgyalások során a cégvezetés.

Ehhez viszont Rád van szükségünk!

Kérjük, segítsd a munkánkat egy rövid kérdőív kitöltésével!

A tárgyalások során kézzelfoghatóan be akarjuk bizonyítani, illetve mutatni a munkáltatónak, hogy az előirányzott béremelésekkel ma már elviselhetetlen mértékben romlana az életszínvonalunk. Ezt viszont azonnal orvosolni szükséges!

Kérünk, járulj hozzá a tárgyalásaink sikeréhez azzal, hogy 2022. november 25-ig név nélkül kitöltöd a következő linken található kérdőívet. A kitöltés 10-15 percet vesz igénybe.

Csak együtt érhetünk el valamit! Köszönjük, ha Te is segítesz!

Budapest, 2022. november 10.