Fényvédő krém PILOT

Tegyünk együtt az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés érdekében!

A Postás Szakszervezet elkötelezett abban, hogy tegyen a munkatársaink egészségének megőrzése érdekben.

Napjainkban a szabadban végzett munkavégzés egyik szinte elkerülhetetlen kockázatát jelenti a napsugárzás, illetve annak UV összetevője, amely felelőssé tehető az egyik legsúlyosabb  bőrráktípus (melanoma) kialakulásáért.
Ugyanakkor az enyhébb lefolyású bőrpír, leégés, kellemetlen, fájdalmas hatásai sem ismeretlenek számotokra.

A munkavállalói munkavédelmi képviselet a Postás Szakszervezet kezdeményezésére, a PSZ finanszírozásával – a Központi Munkavédelmi Bizottsággal közösen – a szabadban munkát végző kollégáink bevonásával napkrém, vagy más néven fényvédő krém PILOT jellegű tesztelése fog megtörténni.
Kérlek benneteket, hogy amennyiben munkátokat szabadban végzitek, és vállaljátok a kapcsolódó dokumentációs feladatokat, elvárásokat, jelentkezzetek a tesztelési folyamatra.

Jelentkezés a Területi Titkároknál!